Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 70  Boys 11-12 100 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Chu, Jerry F           11 Santa Clara Swim    59.41      58.62  
  2 Kim, William M         12 Team Century Swi    58.76      58.73  
  3 Serrano, David N       12 Phoenix Swim Clu  1:00.76      59.36  
  4 Glenn, Nicholas K      12 North Bay Aquati  1:03.92    1:00.13  
  5 Corliss, Andrew C      12 Los Alamos Aquat    59.34    1:00.70  
  6 Halterman, Bryce S     12 Swim Club of Rid  1:01.39    1:00.94  
  6 Riendeau, Adrian K     12 Swim Club of Rid  1:02.11    1:00.94  
  8 Grulke, Nick E         12 Irvine Novaquati  1:01.95    1:01.11  
  9 Pflieger, Aidan M      12 Reno Aquatic Clu  1:02.63    1:01.27  
 10 Nguyen, Milton         12 Davis Aquadarts-  1:01.65    1:01.69  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Williams, Harrison P   12 Palo Alto Stanfo  1:02.04    1:01.95  
 12 Sebastian, Anthony M   12 Quicksilver Swim  1:03.43    1:01.96  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Martinelli, Lorenzo P  12 Santa Clara Swim  1:03.34    1:02.20  
 14 Martin, Cade           12 Colorado Athleti  1:01.60    1:02.33  
 15 Herrera, Sebastian     12 Folsom Wahoos Sw  1:03.70    1:02.47  
 15 Farnsworth, Samuel G   12 Manta Ray Aquati  1:03.02    1:02.47  
 17 Locala, Jonathan R     12 The Olympic Club  1:03.89    1:02.55  
 18 Lins, Simon J          12 Piedmont Swim Te  1:06.06    1:02.57  
 19 Simeon, Edwin C        12 Santa Clara Swim  1:04.59    1:02.58  
 20 Lee, Bryant            12 Canyons Aquatic-  1:03.80    1:02.72  
 21 Lee, Jonah             12 The Olympic Club  1:04.88    1:02.74  
 22 Lee, Michael M         12 Canyons Aquatic-  1:05.83    1:02.93  
 23 Thomas, Bradford K     12 San Diego YMCA-S  1:03.85    1:02.97  
 24 Elian, Zachary         12 Walnut Creek Aqu  1:05.13    1:03.07  
 25 Tyler, Duncan C        12 Palo Alto Stanfo  1:04.52    1:03.29  
 26 Picard, Jackson W      12 Palo Alto Stanfo  1:03.96    1:03.56  
 27 Honeck, Matthew A      12 Palo Alto Stanfo  1:02.63    1:03.64  
 28 Uriarte, Martin L      12 Davis Aquadarts-  1:05.43    1:03.95  
 29 Pattison, Kellan D     12 Scottsdale Aquat  1:04.13    1:04.21  
 30 Rhee, Joseph U         12 Los Angeles Swim  1:06.03    1:04.24  
 31 Ji, Richard L          12 Swim Utah-UT      1:05.32    1:04.33  
 31 Carver, Noah R         11 Sierra Marlins S  1:04.99    1:04.33  
 33 Reyes, Luke N          11 Sunn Swimming-PC  1:04.38    1:04.38  
 33 Carpenter, Robert T    11 Merced Skimmers-  1:05.12    1:04.38  
 35 Lacerte, Bennett S     12 Palo Alto Stanfo  1:04.97    1:04.50  
 36 Manuel, Christopher J  12 Imp. Valley Dese  1:04.21    1:04.65  
 37 Tepenkiozis, Evangelo  12 Arden Hills Swim  1:05.18    1:04.78  
 38 Baesler, Isaac D       12 Flying Fish of A  1:05.44    1:04.95  
 39 Spence, Zachary R      12 Santa Clara Swim  1:06.09    1:05.11  
 40 Palmroos, Ian E        12 North Coast Aqua  1:05.58    1:05.17  
 41 Sykora, Jacob          12 Aquawolves Swimm  1:05.01    1:05.53  
 42 Leone, Aiden A         12 Sunn Swimming-PC  1:05.96    1:05.60  
 43 Polovinkin, Maxim      12 Quicksilver Swim  1:05.90    1:05.72  
 44 Edwards, Jesse T       12 Scottsdale Aquat  1:05.54    1:05.83  
 45 Correa, Julian F       12 Los Angeles Swim  1:06.45    1:06.29  
 46 DiBello, Michael D     11 CROCS-CA          1:06.12    1:06.53  
 47 Crist, Austin W        12 Unattached-CC     1:05.59    1:09.21