Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 68  Boys 10 & Under 500 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Caples, Devyn S        10 Pleasanton Seaha  5:28.83    5:27.96  
  2 Mindlin, Ethan E       10 Swim Neptune-AZ   5:37.86    5:30.94  
  3 Cong, Jonathan         10 Pacific Athletic  5:59.51    5:42.41  
  4 Turner, Mason G        10 Eastern Iowa Swi  5:39.68    5:44.10  
  5 Schwartz, Alexander J  10 Una OA-UT         5:46.98    5:48.83  
  6 Macho, Parker A         9 Eastern Iowa Swi  5:39.83    5:49.51  
  7 Voigtlander, Alexande  10 Aquazot Swim Clu  5:51.61    5:50.23  
  8 Chen, Will              9 Irvine Novaquati  6:10.21    5:54.40  
  9 Esterly, Lewis N       10 Scottsdale Aquat  5:50.96    5:55.32  
 10 Ko, Nathaniel D        10 Irvine Novaquati  5:46.00    5:55.91  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Fuchslin, Blake W      10 Davis Aquadarts-  6:06.32    5:56.07  
 12 Lightner, Caspar L     10 San Diego YMCA-S  6:12.66    5:56.81  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Estrada, Pablo S       10 South Bay Aquati  5:58.81    5:58.00  
 14 Jarvis, Isaiah W       10 Santa Clara Swim  6:13.72    6:00.65  
 15 Wang, Jacob T          10 Irvine Novaquati  6:01.85    6:02.63  
 16 Gray, Oliver J          9 Aquazot Swim Clu  6:05.04    6:03.58  
 17 Gulvady, Jay G         10 Quicksilver Swim  6:17.16    6:04.71  
 18 Ruaboro, Ryin T        10 East Bay Aquatic  6:10.91    6:05.40  
 19 Dreher, Keaton M       10 Una JH-CO         6:05.02    6:05.74  
 20 Moon, Joonho           10 Canyons Aquatic-  6:11.80    6:07.78  
 21 Choe, Connor M         10 Canyons Aquatic-  6:10.92    6:08.48  
 22 Leone, Landen P        10 Sunn Swimming-PC  6:11.45    6:08.93  
 23 Theoret, Nathan         9 Aquazot Swim Clu  6:04.35    6:09.99  
 24 Davies, Aston A        10 Arden Hills Swim  6:15.75    6:10.32  
 25 Chu, Michael P         10 Orinda Aquatics-  6:19.90    6:10.36  
 26 Ko, Matthew E           9 Irvine Novaquati  6:11.71    6:14.06  
 27 Lai, Gavin H           10 Irvine Novaquati  6:20.37    6:19.15  
 28 Tanabe, Zane C         10 Pacific Sports R  6:10.89    6:30.34  
 29 Colligan, Dominic X    10 Scottsdale Aquat  6:22.39    6:34.05  
 -- Marczak, Evan D        10 Davis Aquadarts-  6:17.25         DQ