Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 52  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Makler, Theodore C     14 UN-PC-PC          1:55.41    1:58.01  
  2 Carlton, Mason K       14 Quicksilver Swim  2:05.40    1:58.48  
  3 Le-Nguyen, Zachary M   13 Orinda Aquatics-  1:56.60    1:59.24  
  4 Nagle, William H       14 Una Tera-PC       1:56.94    2:00.00  
  5 Munoz Renteria, Carlo  13 Rancho San Diegu  2:00.37    2:00.85  
  6 Thach, Derek T         13 Valley Splash-PC  1:58.25    2:01.72  
  7 Hsiao, Warren R        14 UN-PC-PC          1:57.88    2:02.13  
  8 Ortanes, Bryce T       14 Aquawolves Swimm  2:01.24    2:02.29  
  9 Swift, Sean S          14 Sierra Marlins S  2:00.69    2:02.39  
 10 Kirton, Ryan R         14 De Anza Cupertin  1:59.06    2:02.48  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Reuter, Jake           14 Davis Aquadarts-  2:05.03    2:02.83  
 12 Shang, Kyle D          13 De Anza Cupertin  2:03.47    2:02.89  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Hubbard, Bryce N       13 Sierra Marlins S  2:02.20    2:04.47  
 14 Culetu, Justin G       14 Unattached-PC     2:01.30    2:04.98  
 15 Heddadji, Adel N       14 Crow Canyon-PC    2:05.46    2:05.12  
 16 Gore, Cristofer R      14 UN-SN-SN          1:58.91    2:05.14  
 17 Balken, Jaxon J        14 Chico Aqua-Jets-  2:01.90    2:05.21  
 18 Zamir, Guy M           13 UN-PC-PC          2:06.83    2:05.90  
 19 Yu, Young B            14 Unattached-PC     2:05.85    2:06.61  
 20 Park, Junhyeong        13 Pacific Athletic  2:07.09    2:06.69  
 21 Scott, Aiden J         14 Una Gold-SN       2:06.19    2:07.20  
 22 Morris, Mason P        14 Rancho San Diegu  2:04.97    2:07.38  
 23 Crouch, Matthew J      13 California Capit  2:06.94    2:07.64  
 24 Kim, Isaac N           13 Orinda Aquatics-  2:06.15    2:07.67  
 25 Jellison, Nathan J     14 UN-PC-PC          2:05.99    2:07.70  
 26 Koga, James Y          13 Jcc Waves-CA      2:04.21    2:08.09  
 27 Vera, Korbin R         13 California Capit  2:05.78    2:08.35  
 28 Larsen, Mckay R        14 Utah Valley Aqua  2:05.49    2:08.67  
 29 Zong, William          14 UN-PC-PC          2:06.90    2:09.50  
 30 Osterndorf, Christian  14 Scottsdale Aquat  2:05.78    2:09.63  
 31 West, Connor C         14 Colorado Athleti  2:04.36    2:09.99  
 32 Wolfgramm, Zerin H     14 Salt Lake Swim L  1:58.49    2:12.11  
 -- Giel, Joshua J         14 Scottsdale Aquat  2:05.68         DQ