Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 32  Boys 15-16 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Xu, Patrick D          15 UN-PC-PC          4:12.62    4:10.12  
  2 Hu, Ethan              15 UN-PC-PC          4:03.51    4:10.46  
  3 da Costa, Taito P      15 UN-PC-PC          4:06.73    4:10.85  
  4 McAlister, Nathan M    16 Reno Aquatic Clu  4:17.93    4:16.46  
  5 Dempster, Allen J      15 UN-PC-PC          4:14.66    4:16.48  
  6 Sellers, Joshua M      15 UN-SN-SN          4:21.73    4:17.73  
  7 Rodgers, Connor C      15 Monterey Bay Swi  4:12.60    4:17.75  
  8 Murphy, Tanner K       16 Lakeridge Swim T  4:22.74    4:18.11  
  9 Thomas, Adonis M       16 UN-PC-PC          4:15.47    4:20.04  
 10 Wong, Brian            16 Unattached-PC     4:16.85    4:20.58  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Yen, Jacob             15 UN-PC-PC          4:27.24    4:21.97  
 12 Flower, Alan J         16 Vacaville Swim C  4:24.74    4:22.06  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Colombo, Owen D        15 Heartland Swim A  4:21.36    4:22.18  
 14 Tello Estrada, Pedro   15 Palo Alto Stanfo  4:16.10    4:22.48  
 15 Deruse, Samuel W       15 Reno Aquatic Clu  4:18.89    4:23.16  
 16 Tran, Eric             16 Unattached-PC     4:21.96    4:24.17  
 17 Suhaili, Kenneth M     16 UN-PC-PC          4:22.64    4:25.25  
 18 Dang, Casey D          15 UN-SI-SI          4:28.11    4:30.93  
 19 Cory, Pieter M         16 Unattached-PC     4:27.21    4:31.03  
 20 Nixon, Michael A       16 UN-PC-PC          4:30.54    4:33.22  
 21 Camarillo, Emilio      15 UN-SI-SI          4:30.43    4:34.10  
 22 Inzunza, Edwin O       15 UN-SI-SI          4:27.56    4:34.93  
 
 Event 32  Boys 17-18 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Pokutta, Maximilian J  17 UN-PC-PC          4:03.02    4:07.69  
  2 Copley, Brian P        17 Unattached-PC     4:03.03    4:08.91  
  3 Klarsfeld, Jackson A   17 UN-PC-PC          4:05.27    4:12.23  
  4 Sellers, Nathan M      17 UN-SN-SN          4:05.44    4:16.37  
  5 McKenna, David P       17 UN-PC-PC          4:16.04    4:20.97  
  6 Yeo, Sean              17 Unattached-PC     4:17.37    4:21.65  
  7 Jenkins, Ian C         17 Reno Aquatic Clu  4:21.13    4:24.44  
  8 Walker, Jacob R        18 Unattached-SN     4:18.07    4:32.70  
 -- Fendorf, Kyle M        17 UN-PC-PC          4:14.86         DQ