Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 17  Girls 15-16 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Kosturos, Sophia B     16 UN-PC-PC          1:59.55    2:02.65  
  2 Howard, Abriana R      16 UN-PC-PC          2:00.21    2:02.71  
  3 Thompson, Jane H       15 UN-PC-PC          2:09.77    2:06.44  
  4 Murphy, Crystal N      15 UN-PC-PC          2:08.66    2:06.50  
  5 Beaulieu, Megan C      16 Unattached-PC     2:09.22    2:07.46  
  6 Velitchkov, Sophie M   15 Scottsdale Aquat  2:05.45    2:08.67  
  7 Woznick, Madeline J    16 Una Gold-SN       2:11.32    2:09.53  
  8 Mohammadi-Hall, Isabe  16 UN-PC-PC          2:10.27    2:09.65  
  9 Saenz, Elena N         16 Sierra Marlins S  2:10.49    2:09.76  
 10 Price, Maya I          15 Unattached-PC     2:12.08    2:10.16  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Hudson, Hannah L       16 Sparks Piranhas-  2:06.76    2:10.79  
 12 Craft-Williams, Kayla  15 UN-PC-PC          2:07.02    2:11.16  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Nagy, Benedict         16 Reno Aquatic Clu  2:05.54    2:11.21  
 14 Rosare, Mililani P     16 UN-PC-PC          2:12.26    2:12.61  
 15 Lundgren, Elisabeth A  16 UN-SI-SI          2:12.22    2:13.10  
 16 Wolfgramm, Fanetupou   16 Salt Lake Swim L  2:11.98    2:13.51  
 17 Abrigonde, Julianne R  16 Reno Aquatic Clu  2:12.25    2:13.57  
 18 Kester, Mackenzie M    15 Oro Valley Swim-  2:11.45    2:21.50  
 
 Event 17  Girls 17-18 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Grimes, Madison E      17 Sparks Piranhas-  2:03.60    2:06.24  
  2 Hammill, Taylor N      17 UN-PC-PC          2:06.32    2:07.88  
  3 Matsumura, Jenna S     18 Lakeridge Swim T  2:09.44    2:10.20  
  4 Adams, Danica J        17 Terrapins Swim T  2:08.78    2:12.49  
  5 Chan, Cora             17 Una Daca-PC       2:09.70    2:14.89