Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 8  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Caples, Devyn S        10 Pleasanton Seaha  2:07.77    2:05.49  
  2 Mindlin, Ethan E       10 Swim Neptune-AZ   2:09.64    2:06.19  
  3 Turner, Mason G        10 Eastern Iowa Swi  2:09.64    2:08.30  
  4 Schwartz, Alexander J  10 Una OA-UT         2:08.20    2:10.21  
  5 Saito, Taisei          10 Royal Swim Team-  2:10.44    2:10.99  
  6 Macho, Parker A         9 Eastern Iowa Swi  2:09.72    2:11.49  
  7 Dang, Caden V          10 Renegade Aquatic  2:13.40    2:12.67  
  8 Voigtlander, Alexande  10 Aquazot Swim Clu  2:14.49    2:13.39  
  9 Johnson, Brodie K      10 Colorado Stars-C  2:12.39    2:14.70  
 10 Liu, Tyler             10 Santa Clara Swim  2:16.63    2:14.96  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Collet, Seth J         10 Ladera Oaks-PC    2:16.19    2:15.30  
 12 Hayashi, Yuki A        10 Napa Valley Swim  2:15.29    2:15.42  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Fuchslin, Blake W      10 Davis Aquadarts-  2:16.35    2:15.52  
 14 Lee, Nicholas R        10 Spare Time Aquat  2:16.69    2:15.67  
 15 Lightner, Caspar L     10 San Diego YMCA-S  2:16.51    2:15.71  
 16 Dreher, Keaton M       10 Una JH-CO         2:17.99    2:16.23  
 17 Apuada, Clark Kent D    9 Monterey County-  2:19.47    2:16.34  
 17 Jarvis, Isaiah W       10 Santa Clara Swim  2:20.82    2:16.34  
 19 Dewitt, Milan T        10 Colorado Stars-C  2:14.50    2:16.65  
 20 Yee, Tyler H           10 Brentwood Seawol  2:18.92    2:17.06  
 21 Ruaboro, Ryin T        10 East Bay Aquatic  2:19.65    2:17.52  
 22 Esterly, Lewis N       10 Scottsdale Aquat  2:12.14    2:17.84  
 23 Li, Kakit              10 Santa Clara Swim  2:20.48    2:17.87  
 24 Kung, Ian K            10 Swim Neptune-AZ   2:17.73    2:17.93  
 25 Moon, Joonho           10 Canyons Aquatic-  2:16.98    2:19.91  
 26 Gray, Oliver J          9 Aquazot Swim Clu  2:20.44    2:20.64  
 27 Theoret, Nathan         9 Aquazot Swim Clu  2:19.59    2:20.84  
 28 Colligan, Dominic X    10 Scottsdale Aquat  2:21.64    2:21.50  
 29 Wang, Jacob T          10 Irvine Novaquati  2:40.63L   2:21.73  
 30 Davies, Aston A        10 Arden Hills Swim  2:18.00    2:22.21  
 31 Estrada, Pablo S       10 South Bay Aquati  2:19.01    2:23.03  
 32 Hill, Troy W            9 Speed Aquatics-C  2:20.80    2:23.05  
 33 Gulvady, Jay G         10 Quicksilver Swim  2:19.88    2:23.79  
 34 Ouyang, Cameron L      10 North Coast Aqua  2:19.28    2:24.33  
 35 Choe, Connor M         10 Canyons Aquatic-  2:21.14    2:24.47  
 36 Izzi, Alessandro R     10 Wine Country Aqu  2:21.30    2:30.27