Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 1  Girls 15-16 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Hartman, Zoie E        16 UN-PC-PC          1:48.63    1:49.48  
  2 Wang, Vivian           16 UN-PC-PC          1:48.91    1:49.74  
  3 Murphy, Crystal N      15 UN-PC-PC          1:53.97    1:53.80  
  4 Kosturos, Sophia B     16 UN-PC-PC          1:53.01    1:54.30  
  5 Howard, Abriana R      16 UN-PC-PC          1:52.30    1:54.58  
  6 Scheberies, Jacklyn J  15 UN-PC-PC          1:57.09    1:55.39  
  7 Pitto, Gianni N        16 Una Gold-SN       1:58.50    1:56.70  
  8 Thompson, Jane H       15 UN-PC-PC          1:59.07    1:56.99  
  9 Huang, Angela          16 UN-PC-PC          1:57.75    1:57.09  
 10 Woznick, Madeline J    16 Una Gold-SN       1:58.78    1:57.28  
 -----------------------------------------------------------------
 11 Matsumoto, Mei L       15 UN-PC-PC          2:00.40    1:57.74  
 12 Lukawski, Audrey       15 UN-PC-PC          1:57.06    1:57.77  
 -----------------------------------------------------------------
 13 Kirtland, Haley D      15 UN-PC-PC          2:00.43    1:58.71  
 14 Hendrawan, Ashley P    15 Una Smst-SN       2:17.29L   1:58.91  
 15 Trevithick, Claire R   16 Reno Aquatic Clu  1:54.75    1:59.31  
 16 O'Neill, Caitlin I     15 Unattached-SN     1:59.18    1:59.69  
 17 Taylor-Arredondo, Ale  16 Reno Aquatic Clu  1:58.28    1:59.85  
 18 Rosare, Mililani P     16 UN-PC-PC          1:58.01    2:00.02  
 19 Doran, Connor G        16 Unattached-SN     1:57.06    2:00.29  
 20 Diallo, Selly F        15 UN-PC-PC          1:56.78    2:00.44  
 21 Celli, Melissa N       15 Una Gold-SN       1:59.79    2:00.46  
 22 Jones, Megan C         15 Neptune Swimming  1:57.82    2:00.60  
 23 Wappenschmidt, Sina    15 Unattached-PC     1:59.13    2:00.93  
 24 Mohammadi-Hall, Isabe  16 UN-PC-PC          1:58.31    2:01.17  
 25 Lindsey, Lauren I      15 Scottsdale Aquat  1:58.37    2:01.41  
 26 Hart, Mallory M        16 Lakeridge Swim T  2:00.36    2:01.43  
 27 Whittington, Abigail   15 Cottonwood Heigh  1:59.43    2:02.43  
 28 Malloy, Maggie L       15 Unattached-PC     1:59.38    2:03.26  
 29 Neufeld, Christy A     16 UN-PC-PC          1:58.86    2:03.38  
 30 Pereyra, Adrianna J    15 Lakeridge Swim T  1:57.00    2:05.78  
 31 Kester, Mackenzie M    15 Oro Valley Swim-  1:58.67    2:07.53  
 -- Velitchkov, Sophie M   15 Scottsdale Aquat  2:17.42L        DQ  
 
 Event 1  Girls 17-18 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed    Prelims        
==================================================================
  1 Depolo, Donna L        18 Reno Aquatic Clu  1:54.32    1:55.28  
  2 Tran, Janet            18 Unattached-PC     1:52.72    1:56.27  
  3 Grimes, Madison E      17 Sparks Piranhas-  1:58.11    1:58.77  
  4 Hammill, Taylor N      17 UN-PC-PC          1:54.70    1:59.07  
  5 Delore, Madeleine C    18 UN-PC-PC          1:59.85    2:00.64  
  6 Chan, Cora             17 Una Daca-PC       1:56.70    2:03.81  
  7 Beck, Samantha C       17 Sparks Piranhas-  1:59.21    2:04.68  
  8 Moufarrej, Sofia F     17 UN-PC-PC          1:57.31    2:05.97  
  9 Krafcik, Sophia F      17 Unattached-PC     1:59.61    2:07.78