Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 203  Girls 11-12 1000 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yoon, Emily S          12 Canyons Aquatic- 11:09.31   10:46.93  
  2 Lapuz, Ella L          12 Davis Aquadarts- 11:42.62   10:49.88  
  3 Lora, Mirsha           12 South Bay Aquati 11:01.08   10:53.74  
  4 Fletcher, Kaitlyn A    12 Canyons Aquatic- 11:21.12   11:01.76  
  5 Schmidt, Revere D      12 Rancho San Diegu 11:17.38   11:04.80  
  6 Beams, Alyona M        12 Santa Clara Swim 11:38.57   11:05.96  
  7 Allbright, Madison M   12 Unattached-PC    11:13.13   11:12.31  
  8 Wang, Crystal          12 Crow Canyon-PC   11:26.65   11:15.03  
  9 Widmer, Ashlyn M       12 Diablo Aquatics- 11:18.65   11:17.66  
 10 Ignacio, Bianca R      11 California Capit 10:12.11L  11:18.59  
 11 Boyer, Elizabeth P     11 Utah Valley Aqua 11:40.25   11:23.05  
 12 Malin, Michelle A      12 Canyons Aquatic- 11:40.41   11:23.41  
 13 Spector, Jordyn T      12 Scottsdale Aquat 11:23.39   11:25.85  
 14 Lewis, Alexis M        12 Neptune Swimming 11:36.59   11:27.14  
 15 Ring, Glorianna J      12 Sonoma Sea Drago 11:34.68   11:44.08  
 16 Sabadin, Tyler A       12 Canyons Aquatic- 11:40.19   11:44.67  
 17 McGee, Brynn M         12 Santa Clara Swim 10:36.95L  12:10.51  
 
 Event 203  Girls 13-14 1000 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Harris, Sydney B       14 UN-PC-PC         10:38.08   10:26.91  
  2 Hawes, Morgan O        14 Palo Alto Stanfo 10:48.67   10:29.68  
  3 Stiles, Nicole         14 UN-PC-PC         10:34.27   10:29.76  
  4 Beisel, Steffi V       13 Santa Clara Swim 10:29.01   10:32.84  
  5 Lundgren, Emily L      13 South Bay Aquati 10:44.58   10:36.70  
  6 Castillo, Paola I      13 South Bay Aquati 10:32.12   10:37.11  
  7 Horst, Eleanor K       14 Canyons Aquatic- 10:30.55   10:38.87  
  8 Daniell, Cameron J     14 Mesa Aquatics Cl 10:42.41   10:47.60  
  9 Caserio, Madison E     13 Mesa Aquatics Cl 10:55.13   10:54.87  
 10 Freye, Addison O       14 Mesa Aquatics Cl 11:03.87   10:56.24  
 11 Parsons, Jamie L       13 South Bay Aquati 10:59.44   10:57.22  
 12 Sapico, Simone A       13 California Capit 11:02.55   10:57.53  
 13 Rooney, Teagan R       13 Jeffco Hurricane 11:02.42   10:57.67  
 14 Snyder, Sophia J       14 Northern Aquatic 11:11.02   10:59.39  
 15 Swift, Gillian G       13 North Coast Aqua 10:59.90   11:01.32  
 16 Chavez-Varela, Sofia   14 South Bay Aquati 11:04.98   11:03.19  
 17 Unas, Julia Teresa A   13 Canyons Aquatic- 11:08.38   11:04.07  
 18 Hiett, Emma K          14 Canyons Aquatic- 11:04.44   11:04.40  
 19 Albright, Danielle S   14 Tule Nation Trit 10:34.19   11:06.81  
 20 Cai, Cecelia A         13 Palo Alto Stanfo 11:04.72   11:07.03  
 21 Kim, Olivia H          13 Pleasanton Seaha 11:00.96   11:08.92  
 22 Huang, Brianna C       14 UN-PC-PC         11:11.04   11:10.08  
 23 Hagins, Mary E         14 Peak Swimming-PC 11:11.06   11:10.74  
 24 Wells, Margaret G      13 Brentwood Seawol 11:11.13   11:11.43  
 25 Gidley, Erin A         13 South Bay Aquati 11:10.91   11:12.51  
 26 Parente, Sabrina J     13 Canyons Aquatic- 11:09.66   11:12.52  
 27 Yim, Jinsu J           14 Una Daca-PC       9:57.60L  11:13.88  
 28 Villa-Jimenez, Itzel   14 UN-SI-SI         10:59.90   11:36.25  
 29 Kampfer, Morgan S      14 Irvine Novaquati  9:54.75L  11:37.67  
 
 Event 203  Girls 15-16 1000 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hawkins, Daniella D    16 UN-PC-PC          9:54.84   10:01.00  
  2 Heckman, Miranda D     15 UN-PC-PC          9:50.10   10:06.19  
  3 Wilkinson, Mary C      15 Unattached-PC    10:52.66   10:41.09  
  4 Brubaker, Mallory M    16 Unattached-PC    10:48.00   10:43.05  
  5 Tsai, Casey            15 Una Daca-PC      10:46.64   10:49.10  
  6 Thompson, Jane H       15 UN-PC-PC         10:31.74   10:49.51  
  7 Ross, Megan M          16 Unattached-PC    10:46.44   10:50.10  
  8 Trevithick, Claire R   16 Reno Aquatic Clu 10:53.45   10:56.77  
  9 Jones, Megan C         15 Neptune Swimming 10:42.98   10:58.84  
 10 Malloy, Maggie L       15 Unattached-PC    10:55.53   11:01.94  
 11 Robinson, Elizabeth C  15 Spare Time Aquat 10:49.28   11:07.05  
 12 Neufeld, Christy A     16 UN-PC-PC         10:35.99   11:15.04  
 13 Valentine, Emma L      16 UN-PC-PC         10:46.70   11:29.57  
 
 Event 203  Girls 17-18 1000 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 O'Brien, Hayley C      17 Unattached-PC    10:39.62   10:28.45  
  2 Hammill, Taylor N      17 UN-PC-PC         10:19.00   10:32.40  
  3 Adams, Danica J        17 Terrapins Swim T 10:43.29   10:53.92