Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 201  Girls 11-12 1650 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lora, Mirsha           12 South Bay Aquati 18:14.75   18:01.83  
  2 Beams, Alyona M        12 Santa Clara Swim 19:13.56   18:30.49  
  3 Schmidt, Revere D      12 Rancho San Diegu 19:11.09   18:33.51  
  4 Fletcher, Kaitlyn A    12 Canyons Aquatic- 19:24.88   18:34.87  
  5 Allbright, Madison M   12 Unattached-PC    18:52.57   18:38.18  
  6 Parker, Madison R      12 Utah Valley Aqua 18:35.31   18:39.77  
  7 Wang, Crystal          12 Crow Canyon-PC   19:16.56   18:46.70  
  8 Lewis, Alexis M        12 Neptune Swimming 19:41.68   18:46.85  
  9 Del Balso, Parker J    12 Bulldog Swim Clu 19:21.66   18:51.04  
 10 Widmer, Ashlyn M       12 Diablo Aquatics- 19:00.02   19:03.39  
 11 Ignacio, Bianca R      11 California Capit 19:34.51   19:07.63  
 12 Spector, Jordyn T      12 Scottsdale Aquat 18:59.91   19:08.89  
 13 Holokahi, Tiare K      11 Vacaville Swim C 19:44.88   19:16.32  
 14 Sabadin, Tyler A       12 Canyons Aquatic- 19:31.63   19:20.78  
 15 Ng, Mason K            12 Santa Clara Swim 19:38.45   19:21.36  
 16 Malin, Michelle A      12 Canyons Aquatic- 19:49.38   19:22.23  
 17 Gioia, Emma            12 Vacaville Swim C 19:51.10   19:29.75  
 18 Cox, Isabella J        11 Manta Ray Aquati 19:41.94   19:32.04  
 19 Law, Alexandra Q       12 Irvine Novaquati 19:53.50   19:41.78  
 20 Macaulay, Siena L      12 Renegade Aquatic 19:49.02   19:44.58  
 21 Garren, Melina         11 Monterey Bay Swi 19:50.41   19:50.61  
 22 Villa, Mia I           11 South Bay Aquati 20:14.08   19:51.84  
 23 Morgan, Chloe N        11 Manta Ray Aquati 20:01.90   20:00.48  
 24 Axelman, Mia E         11 Northern Sierra- 19:39.24   20:01.68  
 25 Rivas, Daniella A      12 South Bay Aquati 19:39.15   20:07.09  
 26 Brandt, Delainey E     11 Burlingame Aquat 20:11.16   20:12.05  
 27 McGee, Brynn M         12 Santa Clara Swim 19:50.84   20:14.74  
 28 Stiles, Sophia         12 Crow Canyon-PC   20:03.61   20:17.05  
 29 Fisco, Bella S         11 Canyons Aquatic- 20:03.90   20:27.54  
 
 Event 201  Girls 13-14 1650 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gardner, Amber G       14 UN-PC-PC         17:33.31   17:21.03  
  2 Mitchell, Katie J      14 Crow Canyon-PC   17:23.16   17:27.56  
  3 Zajdzinski, Amanda K   14 Mesa Aquatics Cl 17:19.97   17:29.99  
  4 Stiles, Nicole         14 UN-PC-PC         17:31.38   17:33.19  
  5 Beisel, Steffi V       13 Santa Clara Swim 17:45.18   17:35.53  
  6 Seward, Emma E         13 Canyons Aquatic- 17:43.69   17:37.98  
  7 Castillo, Paola I      13 South Bay Aquati 17:36.18   17:39.46  
  8 Daniell, Cameron J     14 Mesa Aquatics Cl 17:36.20   17:39.48  
  9 Horst, Eleanor K       14 Canyons Aquatic- 17:46.14   17:40.24  
 10 Scafetta, Ashley M     13 Palo Alto Stanfo 18:07.97   17:53.47  
 11 Ciobanu, Alice G       14 UN-PC-PC         18:22.93   17:57.43  
 12 Rooney, Teagan R       13 Jeffco Hurricane 18:06.08   18:01.81  
 13 Tudor, Emory E         13 Burlingame Aquat 18:42.87   18:22.77  
 14 Caserio, Madison E     13 Mesa Aquatics Cl 17:59.80   18:26.24  
 15 Parsons, Jamie L       13 South Bay Aquati 18:27.89   18:27.86  
 16 Lyon, Taylor C         13 Rancho San Diegu 18:40.27   18:28.63  
 17 Darrah, Brooke R       14 Scottsdale Aquat 18:31.05   18:30.70  
 18 Chavez-Varela, Sofia   14 South Bay Aquati 18:15.97   18:33.76  
 19 Snyder, Sophia J       14 Northern Aquatic 18:14.68   18:35.60  
 20 Foster, Christy S      14 Brentwood Seawol 18:23.27   18:37.91  
 21 Wells, Margaret G      13 Brentwood Seawol 18:36.72   18:48.36  
 22 Cazier, Melody L       14 Utah Valley Aqua 18:36.19   18:48.68  
 23 Gidley, Erin A         13 South Bay Aquati 18:42.17   18:57.05  
 24 Hansen, Kylie S        14 Utah Valley Aqua 18:37.23   19:01.93  
 25 Villa-Jimenez, Itzel   14 UN-SI-SI         18:39.74   19:03.44  
 
 Event 201  Girls 15-16 1650 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Trevithick, Claire R   16 Reno Aquatic Clu 17:58.65   18:00.26  
  2 Jones, Megan C         15 Neptune Swimming 18:08.38   18:09.13  
  3 Hobson, Annika E       16 Lakeridge Swim T 18:17.76   18:30.81  
  4 Valentine, Emma L      16 UN-PC-PC         17:59.30   19:03.69  
 
 Event 201  Girls 17-18 1650 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hammill, Taylor N      17 UN-PC-PC         17:30.60   17:28.31  
  2 O'Brien, Hayley C      17 Unattached-PC    17:21.59   17:50.40  
  3 Adams, Danica J        17 Terrapins Swim T 17:47.44   18:16.49  
  4 Anderson, Anna Lise E  17 Lakeridge Swim T 18:05.59   18:17.88