Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 90  Boys 11-12 200 Yard Medley Relay
====================================================================
    Team                                   Seed     Finals        
====================================================================
  1 Santa Clara Swim-PC  'A'            1:49.05    1:48.70  
     1) Martinelli, Lorenzo P 12      2) Chu, Jerry F 11              
     3) Manalang, Nicholas R 12       4) Simeon, Edwin C 12           
  2 Irvine Novaquati-CA  'A'            1:50.83    1:51.17  
     1) Chang, Joey A 12              2) Zhu, Eric H 12               
     3) Hernandez, Joel I 12          4) Grulke, Nick E 12            
  3 Canyons Aquatic-CA  'A'             1:53.45    1:54.47  
     1) Gim, Jonathan J 12            2) Lee, Bryant 12               
     3) Lee, Michael M 12             4) Hawkins, Jason M 12          
  4 Quicksilver Swim-PC  'A'            1:54.74    1:54.86  
     1) Puchakatla Sairamesh, Sharan  2) Sebastian, Anthony M 12      
     3) Zhou, Simon E 12              4) Elliott, Matthew W 12        
  5 Santa Clara Swim-PC  'B'            1:52.04    1:55.08  
     1) Sengupta, Rahul 12            2) Ding, Michael J 12           
     3) Goenawan, Jackson L 12        4) Tran, Kevin K 12             
  6 Palo Alto Stanfo-PC  'A'            1:51.60    1:55.86  
     1) Honeck, Matthew A 12          2) Wolfe, Howard D 12           
     3) Picard, Jackson W 12          4) Tyler, Duncan C 12           
  7 De Anza Cupertin-PC  'A'            2:00.20    1:56.04  
     1) Griswold, Robert J 12         2) Abel, Kiyan N 12             
     3) Strots, Boris 12              4) Roller, Nate T 12            
  8 North Coast Aqua-SI  'A'            2:00.93    1:56.10  
     1) Palmroos, Ian E 12            2) Weng, Max N 12               
     3) Ryan, Cathal O 12             4) Cairns, Joseph C 12          
  9 Palo Alto Stanfo-PC  'B'            1:57.63    1:57.12  
     1) Gold, Evan A 12               2) Hautop, Channing R 11        
     3) Balva, Arthur Blake A 12      4) Kim, Ethan J 12              
 10 Quicksilver Swim-PC  'B'            2:00.42    1:57.45  
     1) Ren, Aiden J 11               2) Polovinkin, Maxim 12         
     3) Ye, Lawrence 12               4) Chen, Ethan Y 11             
 11 Davis Aquadarts-SN  'A'             1:56.57    1:58.27  
     1) Fuchslin, Brennan 11          2) Uriarte, Martin L 12         
     3) Nguyen, Milton 12             4) Goldberg, Nicholas E 12      
 12 The Olympic Club-PC  'A'            1:56.71    1:59.09  
     1) Xiao-Rao, Kyle J 12           2) Locala, Jonathan R 12        
     3) Lee, Jonah 12                 4) Ryan, Thomas F 12            
 13 Pleasanton Seaha-PC  'A'            1:59.76    1:59.70  
     1) Wang, Ethan N 12              2) Huang, Joey 12               
     3) Wonosaputra, Dominick 11      4) Yuan, Kevin 12               
 14 Santa Clara Swim-PC  'C'            1:57.84    2:00.08  
     1) Feng, Ryan Y 11               2) Aguero, Thomas C 11          
     3) Spence, Zachary R 12          4) Joe, Andrew W 12             
 15 Sunn Swimming-PC  'A'               2:01.22    2:00.56  
     1) Chandra, Kumar S 12           2) Reyes, Luke N 11             
     3) Leone, Aiden A 12             4) Nixon, Jacob D 12            
 16 Rancho San Diegu-SI  'A'            2:03.08    2:01.35  
     1) Yang, Eric 12                 2) Koyama, Masato 11            
     3) Tran, Jaeden T 11             4) Benjamin, Aiden K 12         
 17 Peak Swimming-PC  'A'               2:04.57    2:02.34  
     1) Chan, Ethan J 12              2) Zhang, Tianyou 12            
     3) Ng, Jay Y 12                  4) Matsumoto, Leona A 11        
 18 Sierra Marlins S-SN  'A'            2:01.03    2:02.42  
     1) Knoll, David A 11             2) Rodenberg, Andrew P 11       
     3) Walimbe, Pranav A 11          4) Carver, Noah R 11            
 19 Livermore Aqua C-PC  'A'            2:03.45    2:05.39  
     1) Davis, Jack C 11              2) Laymon, Tyler R 11           
     3) Grove, Jacques W 12           4) Hendrick, Jack A 11          
 -- Walnut Creek Aqu-PC  'A'            2:04.26         DQ  
     1) Flora, Kyle B 12              2) Elian, Zachary 12            
     3)                               4) Lee, Ryan J 12               
 -- Aquazot Swim Clu-CA  'A'            1:55.11         DQ  
     1) Hatcher, Ryan L 12            2) Loo, John-Kanoa A 12         
     3) Carlson, Braun E 12           4) Li, Aaron H 12