Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 61  Girls 15-16 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Fackenthal, Amalie K   16 Unattached-SN     2:01.96    1:59.70  
  2 Schaffer, Brooke M     15 Unattached-PC     2:05.80    2:00.35  
  3 Kuramoto, Rei          15 Unattached-PC     2:03.56    2:02.69  
  4 Lo, Emily Y            16 Unattached-PC     2:01.77    2:02.83  
  5 Savage, Sarah          16 UN-PC-PC          2:07.84    2:02.95  
  6 Reuter, Tina           16 Unattached-SN     2:10.89    2:06.13  
  7 Sebastian, Sophia I    15 Unattached-PC     2:07.44    2:06.84  
  8 Hendrawan, Ashley P    15 Una Smst-SN       2:08.40    2:08.34  
  9 Gambetta, Paige K      15 Unattached-PC     2:10.03    2:08.78  
 10 Ma, Ashley C           15 Unattached-PC     2:08.31    2:09.11  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 10 Kinsey, Halladay M     16 Unattached-SN     2:10.60             
 12 Heckman, Miranda D     15 UN-PC-PC          2:10.90             
 13 Scheberies, Jacklyn J  15 UN-PC-PC          2:12.04             
 14 Gulvady, Maya S        16 Unattached-PC     2:12.58             
 15 Doran, Connor G        16 Unattached-SN     2:15.85             
 16 Hart, Mallory M        16 Lakeridge Swim T  2:16.77             
 17 Jones, Megan C         15 Neptune Swimming  2:17.00             
 18 Zheng, Kelly           16 Una Daca-PC       2:17.60             
 19 Nagy, Benedict         16 Reno Aquatic Clu  2:20.52             
 20 Lawrence, Marissa T    16 UN-PC-PC          2:21.96             
 
 Event 61  Girls 17-18 200 Yard Butterfly
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
 
                        === A - Final ===                         
 
  1 Green, Lauren K        18 Unattached-PC     2:02.90    2:00.06  
  2 He, Jessica M          17 UN-PC-PC          2:04.66    2:04.81  
  3 Liu, Skyler H          18 Unattached-PC     2:08.94    2:04.84  
  4 Lusk, Zoe M            17 Unattached-PC     2:06.42    2:05.15  
  5 Wong, Vicky            17 Unattached-PC     2:04.74    2:05.20  
  6 Harrison, Sophia A     17 Unattached-PC     2:12.40    2:06.57  
  7 Tuck, Natalie E        17 Unattached-PC     2:10.99    2:08.05  
  8 Hartman, Alexandra S   17 UN-PC-PC          2:10.09    2:09.41  
  9 Tran, Janet            18 Unattached-PC     2:13.17    2:12.41  
 10 Beck, Samantha C       17 Sparks Piranhas-  2:16.15    2:12.78  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
  5 Zhao, Grace            17 Unattached-PC     2:08.17             
 12 Lanning, Karina C      18 Una Daca-PC       2:21.27             
 13 Krafcik, Sophia F      17 Unattached-PC     2:23.39