Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 52  Boys 13-14 200 Yard Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Makler, Theodore C     14 UN-PC-PC          1:58.01    1:55.59  
  2 Le-Nguyen, Zachary M   13 Orinda Aquatics-  1:59.24    1:56.49  
  3 Kirton, Ryan R         14 De Anza Cupertin  2:02.48    1:59.20  
  4 Munoz Renteria, Carlo  13 Rancho San Diegu  2:00.85    1:59.31  
  5 Nagle, William H       14 Una Tera-PC       2:00.00    1:59.73  
  6 Carlton, Mason K       14 Quicksilver Swim  1:58.48    2:00.25  
  7 Ortanes, Bryce T       14 Aquawolves Swimm  2:02.29    2:00.37  
  8 Thach, Derek T         13 Valley Splash-PC  2:01.72    2:01.81  
  9 Hsiao, Warren R        14 UN-PC-PC          2:02.13    2:02.49  
 10 Swift, Sean S          14 Sierra Marlins S  2:02.39    2:05.05  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 11 Reuter, Jake           14 Davis Aquadarts-  2:02.83             
 12 Shang, Kyle D          13 De Anza Cupertin  2:02.89             
 13 Hubbard, Bryce N       13 Sierra Marlins S  2:04.47             
 14 Culetu, Justin G       14 Unattached-PC     2:04.98             
 15 Heddadji, Adel N       14 Crow Canyon-PC    2:05.12             
 16 Gore, Cristofer R      14 UN-SN-SN          2:05.14             
 17 Balken, Jaxon J        14 Chico Aqua-Jets-  2:05.21             
 18 Zamir, Guy M           13 UN-PC-PC          2:05.90             
 19 Yu, Young B            14 Unattached-PC     2:06.61             
 20 Park, Junhyeong        13 Pacific Athletic  2:06.69             
 21 Scott, Aiden J         14 Una Gold-SN       2:07.20             
 22 Morris, Mason P        14 Rancho San Diegu  2:07.38             
 23 Crouch, Matthew J      13 California Capit  2:07.64             
 24 Kim, Isaac N           13 Orinda Aquatics-  2:07.67             
 25 Jellison, Nathan J     14 UN-PC-PC          2:07.70             
 26 Koga, James Y          13 Jcc Waves-CA      2:08.09             
 27 Vera, Korbin R         13 California Capit  2:08.35             
 28 Larsen, Mckay R        14 Utah Valley Aqua  2:08.67             
 29 Zong, William          14 UN-PC-PC          2:09.50             
 30 Osterndorf, Christian  14 Scottsdale Aquat  2:09.63             
 31 West, Connor C         14 Colorado Athleti  2:09.99             
 32 Wolfgramm, Zerin H     14 Salt Lake Swim L  2:12.11             
 -- Giel, Joshua J         14 Scottsdale Aquat      DQ