Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 31  Girls 15-16 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Hartman, Zoie E        16 UN-PC-PC          4:22.64    4:19.54  
  2 Savage, Sarah          16 UN-PC-PC          4:33.17    4:26.45  
  3 Pitto, Gianni N        16 Una Gold-SN       4:26.72    4:27.18  
  4 Howard, Abriana R      16 UN-PC-PC          4:35.20    4:27.30  
  5 Sebastian, Sophia I    15 Unattached-PC     4:39.65    4:29.19  
  6 Nagy, Benedict         16 Reno Aquatic Clu  4:38.67    4:32.95  
  7 Dundas, Nicole E       15 Unattached-PC     4:39.26    4:33.99  
  8 O'Neill, Caitlin I     15 Unattached-SN     4:43.24    4:34.04  
  9 Wappenschmidt, Sina    15 Unattached-PC     4:37.75    4:39.23  
 10 Hendrawan, Ashley P    15 Una Smst-SN       4:42.81    4:41.87  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
  1 Wang, Vivian           16 UN-PC-PC          4:22.34             
 12 Hart, Mallory M        16 Lakeridge Swim T  4:44.51             
 13 Matsumoto, Mei L       15 UN-PC-PC          4:45.31             
 14 Truong, Vivian N       16 UN-PC-PC          4:45.35             
 15 Abrigonde, Julianne R  16 Reno Aquatic Clu  4:48.46             
 16 Malloy, Maggie L       15 Unattached-PC     4:48.55             
 17 Hoang, Audrey          16 UN-PC-PC          4:50.37             
 18 Doran, Connor G        16 Unattached-SN     4:51.44             
 19 Wang, Lena             15 UN-PC-PC          4:53.94             
 20 Neufeld, Christy A     16 UN-PC-PC          4:58.04             
 
 Event 31  Girls 17-18 400 Yard IM
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
 
                        === A - Final ===                         
 
  1 Womer, Hannah C        17 Unattached-PC     4:34.52    4:19.18  
  2 Lusk, Zoe M            17 Unattached-PC     4:25.39    4:20.80  
  3 Depolo, Donna L        18 Reno Aquatic Clu  4:34.09    4:24.87  
  4 Hammill, Taylor N      17 UN-PC-PC          4:42.73    4:37.10  
  5 Beck, Samantha C       17 Sparks Piranhas-  4:49.72    4:43.28  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
  4 Murff, Sophie T        18 Unattached-PC     4:41.69