Pleasanton Seahawks                              4/2/2017 - 7:44 PM
2017 SPEEDO SHORT COURSE FAR WESTERN CHAMPS - 3/30/2017 to 4/2/2017 
                         Sanction #: 17-008                         
 
 Event 8  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team              Prelims     Finals        
==================================================================
                        === A - Final ===                         
 
  1 Mindlin, Ethan E       10 Swim Neptune-AZ   2:06.19    2:03.05  
  2 Caples, Devyn S        10 Pleasanton Seaha  2:05.49    2:04.65  
  3 Turner, Mason G        10 Eastern Iowa Swi  2:08.30    2:09.05  
  4 Schwartz, Alexander J  10 Una OA-UT         2:10.21    2:09.77  
  5 Macho, Parker A         9 Eastern Iowa Swi  2:11.49    2:09.95  
  6 Saito, Taisei          10 Royal Swim Team-  2:10.99    2:10.72  
  7 Voigtlander, Alexande  10 Aquazot Swim Clu  2:13.39    2:11.72  
  8 Johnson, Brodie K      10 Colorado Stars-C  2:14.70    2:12.60  
  9 Dang, Caden V          10 Renegade Aquatic  2:12.67    2:12.67  
 10 Liu, Tyler             10 Santa Clara Swim  2:14.96    2:17.70  
 
                      === Preliminaries ===                       
 
 11 Collet, Seth J         10 Ladera Oaks-PC    2:15.30             
 12 Hayashi, Yuki A        10 Napa Valley Swim  2:15.42             
 13 Fuchslin, Blake W      10 Davis Aquadarts-  2:15.52             
 14 Lee, Nicholas R        10 Spare Time Aquat  2:15.67             
 15 Lightner, Caspar L     10 San Diego YMCA-S  2:15.71             
 16 Dreher, Keaton M       10 Una JH-CO         2:16.23             
 17 Apuada, Clark Kent D    9 Monterey County-  2:16.34             
 17 Jarvis, Isaiah W       10 Santa Clara Swim  2:16.34             
 19 Dewitt, Milan T        10 Colorado Stars-C  2:16.65             
 20 Yee, Tyler H           10 Brentwood Seawol  2:17.06             
 21 Ruaboro, Ryin T        10 East Bay Aquatic  2:17.52             
 22 Esterly, Lewis N       10 Scottsdale Aquat  2:17.84             
 23 Li, Kakit              10 Santa Clara Swim  2:17.87             
 24 Kung, Ian K            10 Swim Neptune-AZ   2:17.93             
 25 Moon, Joonho           10 Canyons Aquatic-  2:19.91             
 26 Gray, Oliver J          9 Aquazot Swim Clu  2:20.64             
 27 Theoret, Nathan         9 Aquazot Swim Clu  2:20.84             
 28 Colligan, Dominic X    10 Scottsdale Aquat  2:21.50             
 29 Wang, Jacob T          10 Irvine Novaquati  2:21.73             
 30 Davies, Aston A        10 Arden Hills Swim  2:22.21             
 31 Estrada, Pablo S       10 South Bay Aquati  2:23.03             
 32 Hill, Troy W            9 Speed Aquatics-C  2:23.05             
 33 Gulvady, Jay G         10 Quicksilver Swim  2:23.79             
 34 Ouyang, Cameron L      10 North Coast Aqua  2:24.33             
 35 Choe, Connor M         10 Canyons Aquatic-  2:24.47             
 36 Izzi, Alessandro R     10 Wine Country Aqu  2:30.27